توضیح در مورد نحوه بکارگیری و استفاده از سیگنالهای روزانه

بنام خدا

سلام میکنم خدمت دوستان عزیز

برای اینکه نهایت استفاده را از سیگنالهای روزانه بکنیم لازم دونستم چند نکته را یاداور شوم

ابتدا اینکه ما فرض را بر این میگذاریم که دوستان اشنایی کافی به بازار ارز و سرمایه و خطرات ان دارند و مقوله مدیریت سرمایه را بطور کامل( تاکید میکنم بطور کامل) بدانند . همچنین توانایی کار با نرمافزار معامله یا همان متاتریدر یا هر پلتفرم دیگر را دارند و براحتی بتوانند اوامر خرید و فروش و استاپ و تارگت را به نرمافزار بدهند. اگر دوستی در این زمینه ضعیف است میتواند مطالب بسیار زیادی را در اینترنت بیابد و بتدریج تمرین کند تا به مهارت کافی برسد.

 سیگنالها را بایستی در حساب ازمایشی بکار برید و مسئولیت هرگونه ضرر و زیان فقط متوجه شخص استفاده کننده است. سیگانلها را خودتان بایستی بمدت قابل قبولی تست بکنید و هرگاه به سوداوری انها مطمئن شدید میتوانید در حساب حقیقی خود و با مدیریت مناسب سرمایه بکار ببرید.

در ساعت 9 صبح هر روز کاری فارکس سیگنالها در معرض دید همگان قرار خواهند گرفت.

ممکن است روزی از روزها سیگنالی ارائه نشود و این باین معنی میباشد که شرایط مورد نظر ما در استخراج نقاط خرید وفروش مهیا نشده اند و یا در این روز ترید با مخاطره زیادی همراه است.

بمحض دریافت نقاط خرید وفروش (نقاط ورود=سیگنال) اوامر انها را بادقت تمام  وارد پلاتفرم میکنیم و سیستم خود را خاموش و بکارهای روزمرمان میپردازیم.

هیچگاه نبایستی استاپ را دورتر ازنقطه مشخص شده ببریم . اما اگر قیمت در جهت سود ما حرکت قابل توجهی کرد میتوانیم کم کم استاپ را بنقطه ورود و یا فراتر از ان ببریم تا اگر قیمت نتوانست به نقطه تارگت بخورد و برگشت کرد دست خالی از معامله خارج نشویم و یا لااقل متحمل هیچ ضرری نشیم . این انعطافپذیری را هم میتوانیم در مورد حد سود بخرج دهیم . هرگاه مشاهده میکنیم که بازار بسرعت و شدت بسوی هدفمان در حرکت است و هیچ مقاومتی در مسیر ندارد میتوانیم نقطه سود را جلوتر ببریم ضمن اینکه استاپ را قبلا به پیش برده ایم.

میتوانیم  ازنقاط مشخص شده ورود چندین بار در روز استفاده کنیم بشرط اینکه احتیاط بیشتری بخرج دهیم و هیچگاه طمع نکنیم .

هر روز در ساعت : نوزده و سی دقیقه بوقت تهران تمام معامله های فعال را میبندیم  و معامله های غیر فعال را  کنسل میکنیم و بدین ترتیب روزکاری بپایان میرسد.

دوستان با تجربه میدونن که هر سیستم و استراتژی موفق و پرسود اگر دربین معامله گران رایج شد قدرت و قابلیت خود را ازدست میدهد . بنابراین سیاست کلی ما اینست که این سیگنالها فقط دربین افراد محدودی  بماند و به دیگران منتشر نشوند. چون به هر نسبت که بیشتر منتشر شوند بهمان نسبت  قدرت و سوددهیشان را ازدست میدهند

اگر سوالی بود خوشحال میشم پاسخ بدم

موفق باشید

/ 0 نظر / 12 بازدید